Niels schreef:70 cm, het scheelt toch weer wat, hebben ze toevallig een site?
http://www.zuiderster.nl

Niels schreef:70 cm, het scheelt toch weer wat, hebben ze toevallig een site?
OMCNL schreef:Mag ik zeggen dat ik verbaasd ben over het feit dat er mensen zijn die honderen Euro's uitgeven aan modellen, om vervolgens deze in een "Leenbakker" kast zo strak naast elkaar te zetten dat je alleen de voorkant van het model nog ziet.
Niels schreef:OMCNL schreef:Mag ik zeggen dat ik verbaasd ben over het feit dat er mensen zijn die honderen Euro's uitgeven aan modellen, om vervolgens deze in een "Leenbakker" kast zo strak naast elkaar te zetten dat je alleen de voorkant van het model nog ziet.
Dat hoeft niet, als je alleen de voorkant ziet dan heb je gewoon de kast te vol. Ik heb nu 3 leenbakker kasten en ik vind het zo goed. Helemaal omdat ik nog thuis woon ga ik geen fortuin aan kasten uitgeven. Als ik een duure kast koop dan doe ik dat als ik op mezelf woon en er de ruimte voor heb. Dan laat ik er ook 1 opmaat maken voor een hele wand.
Wat ik nu wel mooi vind is de 1:43 modellen in zo'n normale leenbakker kast en de 1:18 in een hoekkast.