Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Plaats hier foto's van je eigen collectie modelauto's. Ook kun je je eigen website hier promoten mits het over je eigen collectie modelauto's gaat natuurlijk.
Het is niet de bedoeling hier je 1:1 modellen te promoten.
de deuren van de 512 bb kunnen niet dicht ( denk het toch niet , ga er niet aan sleuren met de kans dat ze afbreken )
staat in een mooie vitrine box dus er komt geen stof op of in dus kunnen de deuren mooi open blijven
zou graag dit type ook in 1/18 van BBR willen maar weet niet of deze in deze uitvoering uitkomt
Wat een prachtige bak. En wat een details. Ik sta er af en toe in de winkel ook naar te staren en zeg dan hard tegen mezelf, "Nee deze past niet in je collectie"
Wat is er zo bijzonder / apart aan deze AMR Ferrari?
Want om heel eerlijk te zijn, vind ik er niks aan (no offence).
En wat mij opvalt, is dat dit model naar 1 kant afhangt.
Groeten Roeland.
Het is alweer lang geleden dat ik mijn laatste schaalmodel heb aangeschaft.
11 Maart was de laatste keer, zeker komkommertijd.
Ik kan er goed naar kijken. maar ik had direct ook het gevoel dat ie naar 1 kant hangt en had het idee dat er links geen wiel zat achter.
later op de foto wel (of had je die verwisseld van kant ) Wel een mooi model overigens
Greetz Richard
Hoezo noemen ze het verzamelwoede? ik wordt altijd vrolijk als ik er mee bezig ben!
AMR is bijzonder gezien het feit dat het hand gebouwde modellen zijn obv witmetaal en dat is een vrij duur materiaal. De maker van de kits, Andre Marie Ruf geldt als één van beste kitmakers. Is in de jaren '90 overleden en dat maakt voor sommigen de kitjes nog veel zeldzamer. Tevens tekende hij de modellen met de hand en maakte geen gebruik van computers. Op Ebay gaan kitjes van AMR/Le Phoenix weg voor € 150,- en meer voor alleen de kit en dan moet de kit ook nog eens gebouwd worden. Overigens is het eind resultaat natuurlijk wel afhankelijk van de kwaliteiten van de bouwer.