
En uiteraard prachtige modellen erin!
Ik heb hem tweedehands van marktplaats gehaald, maar nieuw staat hij in de winkels van Ikea.Nelis schreef:Heel mooi! Waar heb je die gekocht?
Ik zal ook nooit een super elite aanschaffen. Ik heb het idee dat je vooral moet betalen voor de doos. Hotwheels moet zich niet in deze prijsklasse gaan begeven vind ik.Kenji schreef:Ik heb de Elite Ferrari 458 (€100) en de Super Elite Ferrari 458 (€300-ish) naast elkaar gezet in de winkel. Eens goed gekeken wat je er bij de Super Elite nou extra bij krijgt.
Enkele delen in de motorruimte en enkele deeltjes in de kofferruimte zijn in een kleurtje. Ik heb ongeveer 4 verschillen gevonden.
That's it. 4 dingetjes die bij de Super Elite een kleurtje hebben en bij de gewone Elite niet gekleurd zijn.
Dus Super Elite's zijn de veel hogere prijs totaal niet waard, vind ik persoonlijk.
HUh.. Ik snapte m niet meteenNelis schreef:Kijk, wordt het opeens en budget model...!