Pagina 1 van 1

Doorgeven foutieve informatie adressenlijst

Geplaatst: ma 12 mar 2007 11:43
door Ricardo
Omdat een van de winkels hier in Groningen niet meer bestaat wilde ik hem even melden, alleen die link werkt niet :wink:

Geplaatst: ma 12 mar 2007 11:59
door Jolly Club
Welke winkel in Groningen bestaat er niet meer ??

Geplaatst: ma 12 mar 2007 12:02
door Ricardo
Mini Car Store :cry: Winkel staat nu al een aantal weken leeg helaas :?

Geplaatst: ma 12 mar 2007 12:25
door Jolly Club
Ken natuurlijk de omstandigheden niet, maar volgens de volgende formule:

Leeftijd eigenaar - opvolger : (Assortiment x Prijsniveau) = ??

is de uitkomst 'gesloten' niet echt verrassend.... :doh:

Geplaatst: ma 12 mar 2007 13:23
door Rubberduck
Ik heb een tijdje geleden ook een winkel toegevoegd aan de adressenlijst maar hij staat er nog steeds niet tussen!! Hoe kan dat???

Het gaat om de volgende winkel:

http://www.modelcar4you.ch

Re: Doorgeven foutieve informatie adressenlijst

Geplaatst: ma 12 mar 2007 19:32
door Schumi28
Rubberduck schreef:Ik heb een tijdje geleden ook een winkel toegevoegd aan de adressenlijst maar hij staat er nog steeds niet tussen!! Hoe kan dat???

Het gaat om de volgende winkel:

http://www.modelcar4you.ch
Helaas zie ik jouw doorgegeven winkelinformatie niet in de lijst staan dus ik kan deze ook niet toevoegen. Moet wel inclusief adresgegevens zijn.
Ricardo schreef:Omdat een van de winkels hier in Groningen niet meer bestaat wilde ik hem even melden, alleen die link werkt niet :wink:
Dank je wel Ricardo, ik heb deze op non-actief gezet. Maar is er een link die je moet aanklikken om door te geven dat de winkel niet meer bestaat of gewijzigd is?

Geplaatst: ma 12 mar 2007 21:52
door Ricardo
Dat hij niet meer bestaat :thump_up:

Toegevoegd na 54 seconden:
De opgevraagde pagina kan niet worden weergegeven.