Pagina 1 van 3

Fotowedstrijd deel 11: Livery van je Modelauto

Geplaatst: zo 12 aug 2007 10:15
door Markopolo
Fotowedstrijd deel 10: Livery van je wagen

Hier dan het 11de deel van de fotowedstrijdl Omdat ik de winnaar was van de vorige, mag ik nu het onderwerp bepalen.

Voorwoord:
De wedstrijd zal 2 weken duren en het stemmen zal 1 week duren, de prijs voor de winnaar is dat hij/zij het nieuwe onderwerp mag bepalen.
De organisator van de wedstrijd (in dit geval ik dus) kan wel meedoen, maar mocht hij/zij winnen dan mag de nummer twee de volgende bedenken.

Thema:
Livery van je wagen, dat wil dus zeggen zoek een bijbehorend live versie van het 1:1 produkt dat jou wagen als hoofdsponser draagt en fotograveer dit samen met je model, dus geen geknip en geplak met photosoep enz.
Voor de mensen met straatversie-auto's is het zaak om een mooi logo naast de wagen hebben staat, let wel!! 1:1 en live, dus niet uit een boekje.

Voorbeeld/wedstrijdfoto:
Afbeelding

Regels:
-Alleen zelfgemaakte foto's
-Foto's niet groter dan 640x480.
-Maximaal 1 inzending per persoon.
-Veranderen en meerdere pogingen laten zien is in orde, zorg er echter voor dat bij het sluiten van de markt je definitieve inzending de enige is die in dit topic staat, dat voorkomt verwarring!
-Een recente foto, voor deze wedstrijd is het niet toegestaan om jou foto uit het spotlight-topic te halen :!:
-Geen bewerkte foto's (kleine bewerkingen als bijsnijden en veranderen van contrast e.d. mag natuurlijk wel)
-Alleen modelauto's, dus geen tractoren vliegtuigen brommers en scooters
-Alle schalen welkom, behalve 1:1(buiten het toegevoegde produkt dan)

Inleverdatum:
-De uiterste inleverdatum is Zondag 26 Augustus om 20:00 uur
-Het stemtopic wordt dan aangemaakt met alle inzendingen tot dan toe. Heb je later nog een bijdrage: helaas!
Het stemmen is voor iedereen mogelijk en duurt 1 week, dus tot 2 September 20:00 uur. Dan zal ook de winnaar bekend worden gemaakt die dan een nieuw topic mag gaan aanmaken met een nieuw onderwerp.

Good luck, you will need it :mrgreen:

Geplaatst: zo 12 aug 2007 11:01
door DaChrist
weeeeh, alweer niks voor mijn collectie :cry:

Geplaatst: zo 12 aug 2007 11:14
door sjefske
Het idee heb je al eerder bij mij kunnen zien,
Maar ik heb de foto opnieuw gemaakt..

Dit keer met een zwarte achtergrond!

Afbeelding

Geplaatst: zo 12 aug 2007 11:33
door Markopolo
DaChrist schreef:weeeeh, alweer niks voor mijn collectie :cry:
Dat lijkt me sterk:
Voor de mensen met straatversie-auto's is het zaak om een mooi logo naast de wagen hebben staat, let wel!! 1:1 en live, dus niet uit een boekje.
Je moet er natuurlijk wel een beetje moeite voor doen :?
Misschien een tip: fotograveer je Alfa bv. bij de Alfa zuil van de showroom bij jou in de buurt, wees vindingrijk ;)

Geplaatst: zo 12 aug 2007 11:43
door Ricardo
:think: een filmauto met de bijbehorende dvd :?: Is dat iets :?:

Geplaatst: zo 12 aug 2007 11:57
door Markopolo
Ricardo schreef::think: een filmauto met de bijbehorende dvd :?: Is dat iets :?:
:thump_up: Reken ik ook goed :mrgreen:

Geplaatst: zo 12 aug 2007 13:56
door Lexusfreak
Afbeelding


T-Shirt+1:18. :lol:

Geplaatst: zo 12 aug 2007 20:19
door Kale
Zoiets bedoel je dus??

De grote sticker op de achtergrond is afkomstig van de zijkant van de 1:1 Batman Monstertruck.

Mijn inzending:
Afbeelding

1:1
Afbeelding

Geplaatst: zo 12 aug 2007 20:53
door Jolly Club
Afbeelding
een bijbehorend live versie van het 1:1 produkt dat jou wagen als hoofdsponser draagt
Kon niet groter vinden Bor :mrgreen: :thump_up:

Geplaatst: zo 12 aug 2007 21:19
door subarufreak
Afbeelding

mag ik nog veranderen nadien? zou anders morgen een duidelijker foto proberen te krijgen

Geplaatst: zo 12 aug 2007 23:17
door sjefske
subarufreak schreef:users.pandora.be/Dominique-Sofie/collectie/subaru/3generations/07montecarlo01.jpg

mag ik nog veranderen nadien? zou anders morgen een duidelijker foto proberen te krijgen
Veranderen en meerdere pogingen laten zien is in orde, zorg er echter voor dat bij het sluiten van de markt je definitieve inzending de enige is die in dit topic staat, dat voorkomt verwarring!
Ja dus! :wink:

Geplaatst: ma 13 aug 2007 10:17
door DaChrist
Markopolo schreef:[..]

Je moet er natuurlijk wel een beetje moeite voor doen :?
Misschien een tip: fotograveer je Alfa bv. bij de Alfa zuil van de showroom bij jou in de buurt, wees vindingrijk ;)
Sorry, bij het lezen van de titel dacht ik al dat gewone straatauto's niet mee konden doen en heb ik niet verder gelezen. Sorry.

Geplaatst: ma 13 aug 2007 19:56
door Powersprint
Mijn (voorlopige) foto:

Afbeelding

Geplaatst: ma 13 aug 2007 20:31
door Curbstone Models
laat ik er ook eens eentje doen

Afbeelding

Geplaatst: ma 13 aug 2007 20:49
door DaChrist
Haha, dat is wel heel droog (neem ik aan :mrgreen:)