Pagina 1 van 1

Rijkspolitie ombouw Citroen HY & Porsche 911 Targa 1:18

Geplaatst: ma 04 aug 2008 20:45
door SidneyF1
Mijn pa is de laatste maanden bezig geweest met twee modellen die hij ombouwde tot Rijkspolitie voertuigen van een aantal decennia terug. Hij is 12,5 jaar hoofdagent bij de politie geweest en omdat hij het toch wel een beetje miste vulde hij zijn eigen verzameling van 1:18 politie-modellen (inmiddels meer dan 50 stuks uit de hele wereld) aan met deze twee eigengebouwde modellen.

De eerste werd de Citroen HY, zoals die reed in de jaren 70. Het model was ooit door IXO-models in de schaal 1:43 uitgebracht maar mijn pa heeft een grijze HY van Solido in het wit gespoten en de stickers gemaakt en erop gezet. (Met hulp van zijn zoon natuurlijk)

De tweede wagen is een Porsche 911 Targa van het ter ziele gegane merk ANSON, omgebouwd tot een rijkspoltie zoals je ze in jaren 70/80 op de rijkswegen tegen kon komen! Het zijn zijn eerste ombouw's, sommige details zijn wat grof maar al met al ziet het er best geinig uit.

Dit is het resultaat:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding


Misschien heeft iemand ideeen voor nog een historisch model?

Re: Rijkspolitie ombouw Citroen HY & Porsche 911 Targa 1:18

Geplaatst: ma 04 aug 2008 21:51
door W123
Ziet er prachtig uit.

Echter de Porsche klopt niet helemaal, dit model is van begin jaren negentig en niet het jaren 70 of 80 model dat in NL bij de rijkspolitie reed.

Ik ben altijd erg gecharmeerd geweest van de Volvo 850 T5R Rijkspolitie auto's, mischien is dat een leuk idee.

Succes :thump_up:

Re: Rijkspolitie ombouw Citroen HY & Porsche 911 Targa 1:18

Geplaatst: wo 06 aug 2008 19:31
door Kyle
Die citroen is wel grappig,ik hou alleen niet van franse auto's :D
Die porsche is echt schitterend,ik hou errrg veel van porsches.