Pagina 1 van 1

DS auto ambulance verbouwings opdate

Geplaatst: di 11 dec 2012 20:46
door Peter Parker
Het leek me leuk om met een DS een auto ambulance te maken, die ik wel eerder in model tegenkwam, maar niet te betalen is. Met dit soort grotere projekten is het altijd een beetje spannend of het wel lukt.
Afbeelding
Ik neem een Siku en een DS. De cabine van de Siku Mercedes zaag ik eraf en ook de DS zaag ik de achterkant eraf. Ik twijfel nog of ik een kleine cabine niet beter vind, maar nu kan je ook spullen opslaan . De volgende klus is nu om te zoeken naar een manier waarop ik de wielen goed kan laten passenn op de onderkant en er een stabiele bodem ontstaat samengevoegd van de Siku en de DS. Binnenkort maar eens autoplamuur kopen.
Afbeelding
Hier de doorgezaagde modellen in een voorzichtige passing.
Afbeelding

Re: DS auto ambulance

Geplaatst: di 11 dec 2012 23:16
door SFRC
Leuk, leuk, leuk. Wel de 4 deuren behouden.

Re: DS auto ambulance

Geplaatst: zo 16 dec 2012 16:39
door Peter Parker
Afbeelding

De helft van de bodem verwijderd van de DS en de metalen bodem van de Siku deels weggezaagd, maar dusdanig dat het wel stevigheid geeft onder de DS om doorzakken te voorkomen.

Afbeelding
Dit weekend een grote stap verder kunnen zetten met veel epoxy filler en lijm. Zijkanten opgevuld met een oude plastic card. Het was nog klap lastig om hem recht te krijgen. Wat wel erg leuk is, is dat hij ook nog kan rijden.

Afbeelding

Re: DS auto ambulance verbouwings opdate

Geplaatst: zo 16 dec 2012 23:21
door chummy dj
Mooi werk,ben benieuwd naar het eindresultaat...zo krijgt de oude DS een 2de leven ! :thump_up:

Re: DS auto ambulance verbouwings opdate

Geplaatst: ma 17 dec 2012 19:35
door subarufreak
knap werk!

Re: DS auto ambulance verbouwings opdate

Geplaatst: di 18 dec 2012 17:17
door Daytona69
Afbeelding

Bedoel je deze ?????

Of Deze Afbeelding

Re: DS auto ambulance verbouwings opdate

Geplaatst: di 22 jan 2013 20:23
door Peter Parker
Hij is geverfd en kan in de clear lak, maar nou ben ik alle losse onderdelen kwijt die ik apart in een doosje had gedaan, om niet kwijt te raken... :doh: Overal gezocht maar niet gevonden :evil: