Pagina 1 van 8

motorhead's collection update 17/12/2007 Lemmy

Geplaatst: di 11 jan 2005 20:57
door motorhead
Ik moet toch eens met een digitale camera leren omgaan dus hier één van de eerste testen om wat modellen uit mijn kollektie hier te showen.

Afbeelding

Action Performance 1:18 2001 Monte Carlo Dale Earnhardt.

Alleen zit volgens mij mijn duim in de weg :mrgreen:

Geplaatst: di 11 jan 2005 20:58
door Ricardo
Ja staat we een stuk duim op zo te zien :) Maar je kunt het model verder nog goed zien :thump_up:

Geplaatst: di 11 jan 2005 21:02
door Bart
Foto is ook mooi scherp verder. Met de kwaliteit is niks mis :thump_up:

Geplaatst: di 11 jan 2005 22:07
door Markopolo
Mooie collectie :thump_up: hopelijk volgen er gauw meer :mrgreen:

Geplaatst: di 11 jan 2005 22:10
door BU
Hmm.... ik vind hem erg onscherp.... je duim dan :mrgreen:. Nee, maar de Nascar ziet er erg scherp uit, en erg mooi :D. Behoort hij tot jouw collectie? Ik wist niet dat je die spaarde.

Geplaatst: wo 12 jan 2005 11:14
door Bracer
Krijgen we daar ook wat van te zien :mrgreen: blij dat je deze ons niet wou onthouden :thump_up: is een mooie bak!

Geplaatst: wo 12 jan 2005 15:08
door W-J
Een mooi model, en met de foto is ook niks mis :thump_up:

Geplaatst: wo 12 jan 2005 15:44
door Jolly Club
:mrgreen: Prachtig forum dit....een Modelauto Forum Crew Member met meer dan 270 berichten achter zijn naam die één auto laat zien in prive-collecties :nuts:

Het valt me nog mee Rene, ik dacht dat je helemaal niet zèlf verzamelde....maar deze 'Intimidator' ziet er schitterend uit :thump_up:

Wij willen meer zien Motorhoofd :mrgreen:


:worshippy:

Geplaatst: wo 12 jan 2005 15:55
door motorhead
Jolly Club schreef::mrgreen: Prachtig forum dit....een Modelauto Forum Crew Member met meer dan 270 berichten achter zijn naam die één auto laat zien in prive-collecties :nuts:

Het valt me nog mee Rene, ik dacht dat je helemaal niet zèlf verzamelde....maar deze 'Intimidator' ziet er schitterend uit :thump_up:

Wij willen meer zien Motorhoofd :mrgreen:


:worshippy:


Ik heb wel meer modellen, dit is alleen de 2de keer dat ik zo'n camera gebruik, maar er wordt aan gewerkt om hier meer foto's te plaatsen :mrgreen:

Geplaatst: wo 12 jan 2005 16:25
door motorhead
Afbeelding

Had ik al eens gezegd dat mijn achternaam Becker is ? :mrgreen:

Geplaatst: wo 12 jan 2005 21:34
door kwiebje
Nu nog zo'n echte ferrari en dan is het helemaal dik voor mekaar :!: Apart zeg, zo'n modena met race livery.. :thump_up:

Geplaatst: wo 12 jan 2005 22:46
door jelmer
René komt eindelijk uit de kast.. met zijn collectie :mrgreen:

Deze 2 zien er al goed uit, en ben erg benieuwd naar de rest!

Wat voor schaal is die 360 modena eigenlijk? Lijkt mij 1:18, maar ik weet het niet zeker :?

Geplaatst: wo 12 jan 2005 23:03
door Tim
Wat een domper! Begint sterk met z'n onderschrift, gaat heeeel hard door met z'n eerste foto, en dan: :?

:mrgreen:

Maar goed, die nascars ken ik een beetje :whistle: maar van welk merk is die Ferrari?

Geplaatst: vr 14 jan 2005 14:09
door 117ayrton
:D foto's zijn toch goed en dat eerste model is knap :thump_up:
goeten 117ayrton .www.ayrtonsennadasilva0.be

Geplaatst: vr 14 jan 2005 14:14
door Schumi28
Nette collectie René :thump_up:


Ik wou nog zeggen dat het bezitten van één model geen collectie was, maar ja nu heb je er twee :angel: