Pagina 1 van 1

Slotracing

Geplaatst: di 03 feb 2004 19:18
door Jos
Is hier iemand into slotracing?
Ik heb om mijn Fernando Alonso verzameling uit te breiden 3 slotracers gekocht van hem, die komen echter nooit uit de doos :mrgreen:

aan de hand van die aankopen vroeg ik me wel af of er hier fans zitten van deze hobby. In Duitsland en Engeland is het racend (:wink:) populair..

Geplaatst: ma 09 feb 2004 12:07
door Markopolo
Ik heb een klein baantje, zo 1 van 60,- euri ofzo. Maar net zo leuk :thump_up:

Heb ook op http://www.racebaan.com hele leuke ideeen gezien voor een vaste slotcarbaan, maar helaas niet de ruimte :|

Geplaatst: ma 09 feb 2004 12:14
door Schumi28
Ziet er wel super uit al die baantjes en mooie foto's ook

Afbeelding
Hoe krijgt men toch zo'n mooie foto voor mekaar met het doortrekken van de koplampen :shock:


Schitterende site met superreportages :thump_up:

Geplaatst: ma 09 feb 2004 13:40
door DeProfessor

Geplaatst: ma 09 feb 2004 13:45
door Schumi28
Dat is euhhh :oops: niet voor de poes.

Maar dat is wel lastig af en toe als je een ontwerp zat bent met de vaste onderdelen zoals bergen enzo.

Maar wat een baantjes zeg poe poe

Geplaatst: ma 09 feb 2004 14:38
door Markopolo
Schumi28 schreef:Hoe krijgt men toch zo'n mooie foto voor mekaar met het doortrekken van de koplampen :shock:


Als ik het goed heb heeft dat met de sluitertijd van de camera te maken.
Camera op een vast punt zetten, en dan een trage sluitertijd erop zetten.
Maar hang me er niet aan op, want ik weet het niet zeker. :wink:

Geplaatst: ma 09 feb 2004 14:47
door DeProfessor
Markopolo schreef:
Schumi28 schreef:Hoe krijgt men toch zo'n mooie foto voor mekaar met het doortrekken van de koplampen :shock:


Als ik het goed heb heeft dat met de sluitertijd van de camera te maken.
Camera op een vast punt zetten, en dan een trage sluitertijd erop zetten.
Maar hang me er niet aan op, want ik weet het niet zeker. :wink:


Ja dat klopt, een lange sluitertijd geeft 'strepen' bij bewegende objecten. Dat vaste punt is wel belangrijk; als de camera zelf beweegt, wordt alles wazig :wink:

Geplaatst: ma 09 feb 2004 15:02
door Jos
ik had geen replies meer verwacht :)

anyway, weet iemand hoe hard een slotcar gaat?

Geplaatst: ma 09 feb 2004 15:14
door Markopolo
Jos schreef:ik had geen replies meer verwacht :)

anyway, weet iemand hoe hard een slotcar gaat?


Dat ligt helemaal aan jezelf, wat voor motortje erin legt (omwentelingen)hoe licht je hem maakt, hoeveel magneet je gebruikt, enz. Maar de autootjes kunnen snelheden ver boven de 140 km/u halen.

Geplaatst: ma 09 feb 2004 15:51
door Jos
gaaaaaaaaaaaaf :D

Geplaatst: ma 09 feb 2004 16:40
door jelmer
140!!! :shifty: :shock: volg hem dan maar eens op de baan.....

slotracers

Geplaatst: di 28 dec 2004 11:13
door bigodino
De laatste tijd is de kwaliteit van slotracers (meestal schaal 1:32) behoorlijk goed. Ik heb zelf twee Ferrari's van het merk Fly en hoewel ik geen racebaan heb, heb ik ze toch gekocht, zo mooi zijn ze.

Laatst zag ik op internet een Ferrari 312 P '69 spider van Dapretto (DP Slot) uit Italiƫ. Die wil ik graag toevoegen aan de Fly modellen. Wie verzamelt nog meer slotracers en wie weet waar ik aan Dapretto/DP Slot modellen kan komen?
[MOD-EDIT]: 2 topics even samengevoegd, door schumi28

Geplaatst: di 28 dec 2004 12:16
door Jos
ik verzamel ook slotracers, echter alleen als ene Fernando Alonso erin zit. Dit zijn mijn slotracers:

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

De 2004 slotracers van Alonso zijn onderweg!

slot racing

Geplaatst: wo 12 jan 2005 09:38
door 117ayrton
:D deze is de enige die ik heb,heb geen baan maar wilde deze wagen eigenlijk op schaal 1/43,toch is deze zeker niet mis om te zien .
Afbeelding
http://www.ayrtonsennadasilva0.be

Geplaatst: wo 12 jan 2005 12:41
door Peter Parker
Mijn zoon heeft een baan en hij wil altijd Schumacher zijn en ik ben dan nog Hakkinen. Alleen, verdomd hij rijdt altijd sneller dan mijn Hakkinen. De ellende vind ik altijd wel dat ze uit de bochten vliegen en dat je dan op je knietjes erachteraan moet. Bij een grote baan gaat dat me snel vervelen.
Ik heb ooit vroeger zelf wel eens de 24 uur van le mans willen na rijden, maar dat eindigde na anderhalf uur al omdat het motortje doorbrandde van mijn Lotus F1. Dat was een mooie afsluiting vond ik, omdat het met veel rook gepaard ging.