Gisteren op de NAMAC beurs in Houten voor relatief weinig een Minichamps Porsche GT1 gekocht (of hoe zo'n ding ook heten mag, ben er niet zo in thuis


Allebei de modellen uit elkaar geschroefd. Tot mijn verbazing ging de Minichamps veel makkelijker uit elkaar dan de Hot Wheels. Ook de wielen kwamen er bij de Minichamps heel gemakkelijk af. Bij de Hot Wheels moest ik de achteras verhitten om de velgen eraf te krijgen (don't ask...)
Daarna hoefde ik van de Minichamps voorvelgen alleen een klein buisje af te zagen/slijpen en alles past perfect!

Dit is de vóór:
En dit is na. Alleen de achtervelgen zouden iets dieper moeten zijn, misschien dat ik dat later nog ga aanpassen. Misschien ga ik dan het hele model nog verbeteren.

